Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Wspomnienia i relacje » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Niepla” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Gardzina Piotr - dokumenty i fotografie”

 

Piotr Gardzina w szeregach Armii Polskiej na Zachodzie 28.III.1942 r. Uczestnik walk pod Monte Cassino, Bolonią i Ankoną

Kolekcja (zbiór/zespół): Niepla, Słowa kluczowe: Piotr Gardzina, Armia Polska, Monte Cassino, Bolonia i Ankona

Nazwa dokumentu: Piotr Gardzina w szeregach Armii Polskiej na Zachodzie 28.III.1942 r. Uczestnik walk pod Monte Cassino, Bolonią i Ankoną
Dział: Wspomnienia i relacje
Kolekcja (zbiór/zespół): Niepla
Teczka (jednostki archiwalna): Gardzina Piotr - dokumenty i fotografie
Numer ID: CATL 53 E / 7.1.1
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: 1942-03-28
Typ dokumentu: fotografia
Język: pol
Licencja: Domena publiczna
Słowa kluczowe: Piotr Gardzina, Armia Polska, Monte Cassino, Bolonia i Ankona
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Gardzina Piotr - dokumenty i fotografie"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.