Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Dokumenty » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Mieszkańcy wsi Trzcinica - dokumenty” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Dokumenty należące do Władysława i Józefa Czajki”

 

Karta legitymacyjna należąca do Władysława Czajki

Kolekcja (zbiór/zespół): Mieszkańcy wsi Trzcinica - dokumenty, Słowa kluczowe: Uniwersytet im. Franciszka I, Trzcinica, Władysłw Czajka, student, karta legitymacyjna, Lwów


Dokument przekazany przez Barbarę Filar. Władysław Czajka był bratem jej pradziadka. Studiowała na Uniwersytecie im. Franciszka I we Lwowie. Zachorował i zmarł przed ukończeniem studiów.


Nazwa dokumentu: Karta legitymacyjna należąca do Władysława Czajki
Dział: Dokumenty
Kolekcja (zbiór/zespół): Mieszkańcy wsi Trzcinica - dokumenty
Teczka (jednostki archiwalna): Dokumenty należące do Władysława i Józefa Czajki
Numer ID: CATL 53 H / 21.1.3
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: 1914-01-05
Wytwórca: C. K. Uniwersytet im. Franciszka I we Lwowie
Miejsce wytworzenia: Lwów
Typ dokumentu: legitymacja
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Filar Barbara, GBP Szebnie
Licencja: Wszystkie prawa zastrzeżone
Słowa kluczowe: Uniwersytet im. Franciszka I, Trzcinica, Władysłw Czajka, student, karta legitymacyjna, Lwów
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Dokumenty należące do Władysława i Józefa Czajki"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.