Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Hitlerowski obóz pracy przymusowej w Szebniach” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Materiały fotograficzne udostępnione przez Zofię Macek ”

 

Jeńcy radzieccy w obozie w Szebniach

Kolekcja (zbiór/zespół): Hitlerowski obóz pracy przymusowej w Szebniach, Słowa kluczowe: obóz hitlerowski, II Wojna Światowa, Szebnie, jeńcy radzieccy, jeńcy, obóz


Jeńcy mają na sobie po kilka sztuk odzieży z powodu zimna, ponieważ mieszkali w wykopanych przez siebie ziemiankach – 1941 r. Zdjęcie zostało wykorzystane w książce Z. Macek "Hitlerowski obóz pracy przymusowej w Szebniach. [źródło: ze zbiorów Anny Nowak]


Nazwa dokumentu: Jeńcy radzieccy w obozie w Szebniach
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Hitlerowski obóz pracy przymusowej w Szebniach
Teczka (jednostki archiwalna): Materiały fotograficzne udostępnione przez Zofię Macek
Numer ID: CATL 53 C / 2.3.4
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: brak informacji o dacie wytworzenia
Miejsce wytworzenia: Szebnie
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Zofia Macek, GBP w Szebniach
Licencja: Creative Commons Uznanie Autorstwa - Użycie Niekomercyjne - Bez Utworów Zależnych (CC-BY-NC-ND)
Słowa kluczowe: obóz hitlerowski, II Wojna Światowa, Szebnie, jeńcy radzieccy, jeńcy, obóz
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Materiały fotograficzne udostępnione przez Zofię Macek "
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.