Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Hitlerowski obóz pracy przymusowej w Szebniach” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Dokumenty dotyczące hitlerowskiego obozu pracy przymusowej w Szebniach”

 

List dziękczynny Katarzyny Skrot zam. we Lwowie dziękujący szebnianom za pomoc udzieloną jej córce i siostrzenicy przebywającym w obozie hitlerowskim w Szebniach

Kolekcja (zbiór/zespół): Hitlerowski obóz pracy przymusowej w Szebniach, Słowa kluczowe: II Wojna Światowa, Szebnie, Lwów, Katarzyna Skrot, list


Strona druga listu K.Skrot w książce Zofii Macek pt. "Kapłan Niezłomny".


Nazwa dokumentu: List dziękczynny Katarzyny Skrot zam. we Lwowie dziękujący szebnianom za pomoc udzieloną jej córce i siostrzenicy przebywającym w obozie hitlerowskim w Szebniach
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Hitlerowski obóz pracy przymusowej w Szebniach
Teczka (jednostki archiwalna): Dokumenty dotyczące hitlerowskiego obozu pracy przymusowej w Szebniach
Numer ID: CATL 53 C / 2.1.3
Sygnatura: brak
Autor: Katarzyna Skrot
Data wytworzenia: 1962-10-12
Miejsce wytworzenia: Lwów
Typ dokumentu: fotografia
Język: pol
Powiązania: CATL LIII C / 14.28.3
Licencja: Wszystkie prawa zastrzeżone
Słowa kluczowe: II Wojna Światowa, Szebnie, Lwów, Katarzyna Skrot, list
Dostępność: Niedostępne / w opracowaniuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Dokumenty dotyczące hitlerowskiego obozu pracy przymusowej w Szebniach"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.