Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Zbiór tematyczny » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Hitlerowski obóz pracy przymusowej w Szebniach” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Dokumenty dotyczące hitlerowskiego obozu pracy przymusowej w Szebniach”

 

Zaświadczenie wydane przez Pol. K.O. dla ks. Józefa Opioły 22 września 1943 r. upoważniające go do pomocy więźniom obozu hitlerowskiego w Szebniach

Kolekcja (zbiór/zespół): Hitlerowski obóz pracy przymusowej w Szebniach, Słowa kluczowe: zaświadczenie, 1943 rok, obóz hitlerowski, Szebnie, II Wojna Światowa


Dokument został opublikowany w książce Zofii Macek pt."Kapłan Niezłomny"


Nazwa dokumentu: Zaświadczenie wydane przez Pol. K.O. dla ks. Józefa Opioły 22 września 1943 r. upoważniające go do pomocy więźniom obozu hitlerowskiego w Szebniach
Dział: Zbiór tematyczny
Kolekcja (zbiór/zespół): Hitlerowski obóz pracy przymusowej w Szebniach
Teczka (jednostki archiwalna): Dokumenty dotyczące hitlerowskiego obozu pracy przymusowej w Szebniach
Numer ID: CATL 53 C / 2.1.2
Sygnatura: brak
Autor: b.a.
Data wytworzenia: 1943-09-22
Wytwórca: Przewodniczący Pol. K.O.
Miejsce wytworzenia: Jasło
Typ dokumentu: zaświadczenie
Język: pol
Licencja: Wszystkie prawa zastrzeżone
Słowa kluczowe: zaświadczenie, 1943 rok, obóz hitlerowski, Szebnie, II Wojna Światowa
Dostępność: Niedostępne / w opracowaniuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Dokumenty dotyczące hitlerowskiego obozu pracy przymusowej w Szebniach"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.